رزرو هتل

   رزرو هتل ، پروسه ای است که امروزه به راحتی و ظرف چند دقیقه انجام می‌شود. رزرو آنلاین هتل در سایت “آسان پرواز”، ساده و آسان است. “آسان پرواز” با ارائه‌ی مشخصات، ویژگی ها، موقعیت مکانی، عکس‌ و اطلاعات دیگر هتل‌های سراسر کشور، امکان انتخابی سنجیده و راحت را به فراهم آورده است.

رزرو آنلاین هتل

    شما می‌توانید با مقایسه‌ی اطلاعات هتل‌های مختلف و در نظر گرفتن هزینه‌ی آنها، تمام جوانب را بسنجید و بعد برای رزرو هتل موردنظرتان اقدام کنید. قوانین و مقررات هتل نیز در همان صفحه‌ی مشخصات هتل آمده تا هر چه نیاز باشد بدانید. در هر زمان و مکان، با ابتدایی‌ترین امکانات یعنی همین گوشی‌های تلفن همراه و در اختیار داشتن اینترنت، رزرو آنلاین هتل امکان‌پذیر است. هزینه‌ی هتل را نیز آنلاین پرداخت می‌کنید و در نهایت واچر هتل را نیز آنلاین دریافت خواهید کرد.
“آسان پرواز” با در دستور کار قرار دادن شعار “تجربه‌ی شایسته‌ی سفر”، فرصت رزرو آنلاین هتل‌های تهران، هتل‌های مشهد، هتل‌های کیش، هتل‌های اصفهان، هتل‌های شیراز، هتل‌های تبریز و هتل‌های سایر شهرهای کشور، را با اعمال تخفیف‌های ویژه فراهم آورده است. به این ترتیب هتل چه جدید باشد و چه قدیمی، معروف باشد یا ناشناخته، از چشم شما دور نمی‌ماند.

   ضمن اینکه، با مطالعه‌ی نظرات کاربران، فضا و موقعیت هتل، برای‌تان صمیمی‌تر و خودمانی‌تر توصیف می‌شود. اگر پیش از سفر، هتل مناسب‌تان را در “آسان پرواز” رزرو کنید دیگر این دغدغه را نخواهید داشت که پس از رسیدن به مقصد، علی‌رغم خستگی سفر باید به دنبال اقامتگاهی راحت بگردید. “آسان پرواز” به شما کمک می‌کند تا در ایام پرسفر، زمانی که همه در شهرهای شلوغ در جستجوی هتل هستند، با خیال راحت هتل‌تان را رزرو کرده و تنها به فکر تفریح و استراحت باشید.
یک امتیاز دیگر آسان پرواز، پشتیبانی ۲۴ ساعته است. اگر احتمالاً در رزرو هتل یا هر مرحله‌ی دیگری نیاز به کمک یا راهنمایی داشتید، پشتیبانی آسان پروازدر هر ساعتی از شبانه روز، در کنار شماست تا همه چیز به بهترین شکل پیش برود.

چرا رزرو آنلاین هتل

   هیچ‌ وقت فکر کرده‌اید که چند درصد از آدم‌های دنیا برای سفر، رزرو آنلاین هتل را به مدل سنتی و آفلاین ترجیح می‌دهند؟ حدود ۹۰ درصد از آدم‌های دنیا که قصد سفر دارند، برای خرید مقدمات سفر و کسب اطلاعات از اینترنت استفاده می‌کنند و آمارها می‌گویند که ۵۰  درصد از آن‌ ها رزرو آنلاین هتل را ترجیح می‌دهند. این آمار درباره رزرو آنلاین هتل در مقیاس پایین‌تری در مورد ایران و مسافران ایرانی هم صدق می‌کند.

   چرا که در رزرو آنلاین هتل، کاربران این امکان را دارند که از طریق سایت‌های رزرو آنلاین، قیمت‌ها،‌ ویژگی‌ها و خدمات ارائه شده را مقایسه کنند و همانی که متناسب با خواست خودشان است را انتخاب کنند. آسان پرواز،  یک مصداق بارز از همان سایت‌های  معتبر رزرو آنلاین هتل است که نیازهای همه مسافران ایرانی را برطرف می‌کند.

حتما خیلی وقت‌ها این را تجربه کرده‌اید که دسترسی کامل، مستقیم و پرسرعت به همه گزینه‌هایی که برای رزرو هتل لازم است، را نداشته‌اید. سامانه‌ی آسان پرواز از همین تجربه آغاز شد و هدفش این شد که این امکان را برای مسافر ایرانی فراهم کند تا سفر را با همان کیفیتی که می‌خواهد، تجربه کند؛ از مراحل سریع رزرو آنلاین هتل تا پشتیبانی ۲۴٫